V spolupráci s našimi partnermi sme pre vás pripravili návrhy na výstavbu vašej rekreačnej chalupy. Rôzne štýly, rôzne veľkosti, rôzne technické riešenia, ale jeden spoločný cieľ – pohoda na chalupe.
Môžete tak získať konkrétnu predstavu o dobe výstavby a potrebných nákladoch. Detailnú kalkuláciu, položkový rozpočet a technické informácie o konkrétnej stavbe vám radi predložíme na osobnom stretnutí. Ak by vám žiaden z návrhov nevyhovoval, každý z dodávateľov disponuje širokou paletou vzorových riešení, ktoré sa dajú prispôsobiť vašim požiadavkám. Možné sú aj individuálne riešenia na mieru.

 

 

Drevodom Rajec je spoločnosť zaberajúca sa výstavbou zrubových domov z masívnej guľatiny s dlhoročnou históriou a viac ako 20-ročnou tradíciou výroby. Ako prví v Európe priniesli do Európy know-how priamo z Kanady a sú členmi medzinárodnej organizácie výrobcov zrubov ILBA. Dôkazom kvality stavieb je aj množstvo dodávok v rámci celej Európy. Pri dodávke našej chalupy spolu so spodnou stavbou vybavenie stavebného povolenia zadarmo!

MOON

Šikovný zrub s priestrannou galériou a terasou

Rozloha: 98.8 m²
www.zruby.sk

 

VERA

Útulné riešenie až pre 6 člennú rodinu

Rozloha: 112.3 m²
www.zruby.sk

 

 

VERTIGO

Váš splnený sen

Rozloha: 124.1 m²
www.zruby.sk

 


 

Donovalley_Page_4_Image_0001_Hannesy

Hannesy

Moderná nízkoenergetická stavba na stále využívanie

Cena: od 89 500,- € bez DPH
Doba výstavby: max. 3 mesiace
www.kontrakting.sk

 

 

Donovalley_Page_4_Image_0002_Polianka

Polianka

Útulná oravská drevenica pre menšiu rodinu

Cena: od 49 840,- € bez DPH
Doba výstavby: max. 3 mesiace
www.drevodom.sk

 


 

logoKontio

Firma KONTIO s 44 ročnou tradíciou v realizácii drevodomov a zrubových domov rôznych modelov patrí medzi najväčších producentov zrubových stavieb na svete. Nadštandardnú kvalitu materiálov zabezpečuje použitie originálnej polárnej borovice. Drevený dom poskytuje nie len zdravé ale aj úsporné bývanie. Drevodomy majú pri realizácii nízke nároky na stavenisko a rýchly stavebný proces.

River House 2

Veľký poschodový zrubový dom

Rozloha: 203.00m²
www.kontio.sk

 

Fragaria

Priestranný drevený dom

Rozloha: 139.00m²
www.kontio.sk

 

 

Angelica

Poschodový drevodom s terasou

Rozloha: 122.80m²
www.kontio.sk

 

 


 

Donovalley Resort

Mám záujem o obhliadku