Váš druhý domov

Nájdite si svoje vlastné miesto na Donovaloch a využite limitovanú ponuku na výstavbu štýlovej rekreačnej chalupy v súkromí so službami, ktoré oceníte.

Prvá etapa projektu Donovalley resort je zameraná na výstavbu 33 chát určených na individuálnu rekreáciu. Umiestnenie pozemkov a ciest je naplánované tak, aby ste boli v centre Donovál, ale aby ste si zároveň mohli vychutnať maximálne súkromie a pokoj.

Vybraná a v rámci Donovál jedinečná poloha poskytuje v každom ročnom období prekrásne výhľady na panorámu Donovál, Nízke Tatry, Veľkú Fatru a Starohorské vrchy.
Vďaka členitosti lokality si môžete vybrať pozemok s výhľadom na ktorúkoľvek stranu, poprípade i na všetky strany naraz.

Naším cieľom je, aby ste na chalupu chodievali radi a často. Urobíme pre to maximum – nielen poskytnutím možnosti na výhodnú investíciu, ale aj službami, ktoré Vám ponúkame. Využili sme o. i. cenné rady zo strany obce, miestnych a chalupárov, aby sme celú investíciu ešte viac zatraktívnili.

Tak môžeme

  • ochrániť vašu investíciu v dlhodobom horizonte pred podstatnou zmenou charakteru územia
  • a zabezpečiť dlhotrvajúco dobré vzťahy s obcou, vlastníkmi susedných nehnuteľností a predchádzať potenciálnym nedorozumeniam

Získajte o tom bližšie informácie na osobnom stretnutí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Relax

 

Vaša investícia do rekreačnej chaty na Donovaloch vám umožní kedykoľvek uniknúť z ruchu mesta a opustiť stres pracovného života. Vďaka nej získate útočisko, v ktorom budete môcť načerpať potrebnú energiu a nové sily. Vymeňte šeď každodennej rutiny za upokojujúcu zeleň prírody. Oddýchnite si v tichu hôr a vychutnajte si čerstvý vzduch.

Na horách môžete zažiť ozajstnú bielu zimu, akú si pamätáte ešte z detstva. Stačí sa prejsť blízkym lesom, započúvať sa do vŕzgania snehu pod nohami, zdvihnúť zrak do korún stromov obťažkaných snehom. Po takejto prechádzke vám dobre padne zohriať sa na chalupe pri praskajúcom kozube, pri dobrom vínku alebo horúcom čaji.

Objavte malebné zákutia pôvodných šiestich osád, vybehnite na lúku plnú kvetov a bzučiaceho hmyzu, ochutnajte chuť vlastnoručne nazberaných čučoriedok, či hríbov. Výhľad na okolité kopce na vás počká priamo na chate.

Získajte atraktívny priestor, kam budete môcť pozvať aj svojich priateľov, či obchodných partnerov. Atmosférou grilovačky v tomto prostredí budú iste nadšení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktívny oddych

 

Váš druhý domov vám poskytne súkromie a relax. Zároveň však v jeho blízkosti bude stále čo zažiť – a to v každom ročnom období.

Donovaly majú výborné podmienky na zjazdové lyžovanie, nachádzajú sa tu 2 lanovky, 14 lyžiarskych vlekov, 11 km upravovaných zjazdoviek, lyžiarske bežecké trate, či najväčšia detská lyžiarska škola na Slovensku. Venujete sa skialpinizmu, fascinujú vás psie záprahy, či snežné skútre? Stále je z čoho si vybrať.

Pre milovníkov cyklistiky a cykloturistiky je k dispozícii až 42 značených cyklotrás v celkovej dĺžke 375 km. Turistické trasy vedú do celého okolia, niektoré z nich sa končia až v Bratislave alebo na Dukle.

Na Donovaloch nájdete aj bobovú dráhu, lezeckú stenu, lanové centrum, stredisko pre paraglajding, detskú Fun arénu a omnoho viac.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Služby

 

Starosti s povoleniami, výstavbou a následnou údržbou sa vás nemusia týkať. Postaráme sa o všetky potrebné záležitosti, ktoré robiť nechcete alebo na ne nemáte čas.

Už predtým, než budete môcť naplno využívať svoju rekreačnú chatu, je vám k dispozícii naše poradenstvo a servis. Dokážeme vám pomôcť s návrhom a vypracovaním projektovej dokumentácie, zabezpečením stavebného povolenia, s výstavbou chalupy, financovaním, či poistením. Profesionálny návrh interiérov a exteriérov s následnou realizáciou vedia tiež ušetriť veľa času.

Po výstavbe zase možno budete potrebovať celkovú údržbu o chalupu – z vonku i z vnútra. Postaráme sa o kosenie trávnika, odhadzovanie snehu, zabezpečíme drevo do kozubu, upratovanie a iné.

Na základe vašej požiadavky sa budeme snažiť vyriešiť každý dopyt individuálne a spoľahlivo. Využitie služieb nie je pri kúpe pozemku podmienkou, ak však máte o ne záujem, ich formu a obsah vám radi spresníme na osobnom stretnutí.

 


 

Donovalley Resort

Mám záujem o obhliadku